Ebinger Consulting

Klienci, referencje

Referencje

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i doskonałą dotychczasową współpracę.

 




Lista klientów:


1 4 Business Sp. z o. o. (Pyrzowice)
2 ABM Consulting (Lublin)
3 Agencja Doradztwa Energetycznego Dawid Lipko (Gliwice)
4 Agencja Rynku Energii S.A. (Warszawa)
5 AMS Zarządzanie Rachunkowością (Poznań)
6 ANWIL SA (Włocławek)
7 Arcelor Mittal (Dąbrowa Górnicza)
8 Arimpex PEX Sp. z o. o. Spółka Komandytowo-Akcyjna (Kielce)
9 Astral Sp. z o. o. (Rzeszów)
10 Automatyka-Pomiary Sterowanie S.A. (Białystok)
11 B.H. Euroconsult Zdzisław Lara (Poznań)
12 Beskidzki Dom Maklerski S.A. (Bielsko Biała)
13 BIO-ENERGIA ESP Sp. z o.o. (Warszawa)
14 Biopolinex Sp. z o. o. (Lublin)
15 Biopower S.A. (Warszawa)
16 Biuro Projektów Zakładów Azotowych BIPROZAT Sp. z o. o. (Tarnów)
17 Biuro Usług Konsultingowych Goodwill Jerzy Sitek (Rzeszów)
18 Bogdan Miedziński Consulting Group (Warszawa)
19 Boryszew SA (Sochaczew)
20 Brewa s.c. Karol Marczak, Maciej Borowiak (Kalisz)
21 Bricoman Polska Sp. z o. o. (Warszawa)
22 BSPiR Energoprojekt - Katowice S.A.
23 Business Space Sp. z o. o. (Warszawa)
24 CAN-PACK Food and Industrial Packaging Sp. z o. o. (Dębica)
25 Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. (Katowice)
26 Centrum Doradztwa Biznesowego - Mirosława Drabińska (Inowrocław)
27 Centrum Innowacji Eurodoradca Sp. z o. o. Sp. k. (Tczew)
28 Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (Łódź)
29 Centrum Projektów Regionalnych Inwestor SA (Katowice)
30 Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (Warszawa)
31 Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
32 CIECH SA (Warszawa)
33 CIECH Soda Polska S.A. (Inowrocław)
34 Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o. o.
35 Coca Cola Poland Services (Warszawa)
36 Comper Fornalczyk i Wspólnicy Sp. J. (Łódź)
37 Consult Wiesława Bogunia (Łobez)
38 Consus Carbon Engineering Sp. z o. o. (Kraków)
39 CORE
40 CTL Południe Sp. z o. o. (Kraków)
41 Dagmara Wdowczyk Consulting (Warszawa)
42 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. (Rzeczyce)
43 DNB Bank Polska S.A. (Warszawa)
44 DocuSoft sp. z o.o. (Bielsko Biała)
45 Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (Szczawno Zdrój)
46 Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.
47 Doradcy 24.pl S.A. (Wrocław)
48 Dynamik Filtr Nocoń i Wspólnicy s.j. (Częstochowa)
49 DZ Bank Polska
50 EDPOL Food & Innowation Sp. z o. o. (Łomża)
51 EHN S.A. (Studzienice)
52 Eko Program Systemy Solarne s.c. (Kęty)
53 Ekokonsulting (Cieszyn)
54 Ekolog Sp. z o. o. (Piła)
55 Ekoplus Sp. z o. o. w likwidacji (Kraków)
56 Eko-Solar Sp. z o. o. (Namysłów)
57 EKOZON Sp. z o. o. (Warszawa)
58 Elektro Sp. z o. o. (Łabędy)
59 Elektrociepłownia Lublin-Wrotków Sp. z o.o. (Lublin)
60 Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o. o. (Nowa Sarzyna)
61 Elektrociepłownia Zabrze S.A.
62 Elektrownia Kozienice S. A.
63 Elektrownia Stalowa Wola S.A.
64 Elektrownie Wodne Sp. z o. o. (Koronowo)
65 EMPIRIO (Warszawa)
66 ENDICO Sp. z o. o. (Jelenia Góra)
67 ENEA operator Sp. z o. o. (Poznań)
68 ENEA SA (Poznań)
69 ENEA Wytwarzanie S.A. (Świerże Górne)
70 ENEOS Sp. z o. o. (Szczecin)
71 ENERGA Innowacje Sp. z o. o. (Gdańsk)
72 Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwa Usług Energetycznych ENERGOBUD Leszno Sp. z o. o. (Lipno)
73 Energetyka Sp. z o. o. (Lubin)
74 Energoekspert Sp. z o. o. (Katowice)
75 Energopomiar Sp. z o. o. (Gliwice)
76 Energoprojekt Warszawa S.A. (Warszawa)
77 ENION GRUPA TAURON Spółka Akcyjna Zakład Energetyczny Kraków
78 EPA Sp. z o. o. (Szczecin)
79 EPC S.A. (Warszawa)
80 e-point SA (Warszawa)
81 EU Financial Solution Ltd (Londyn)
82 Euro Enterprise (Bydgoszcz)
83 EUROEKO Consulting (Olsztyn)
84 Explanator (Poznań)
85 F.H.U. Rarus Aleksander Byrski (Bielsko Biała)
86 Fabryka Kotłów RAFAKO SA (Racibórz)
87 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
88 Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.
89 Farma Wiatrowa Centrum N Sp. z o. o. (Warszawa)
90 Firma Usługowa Tomasz Uszacki (Nowa Ruda)
91 Fortum Power and Heat Polska Sp. z o. o. (Wrocław)
92 FPH Paula Sp. z o. o. Sp. k. (Kalisz)
93 Fundacja "Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach" (Olsztyn)
94 Fundacja Centrum Innowacji FIRE (Warszawa)
95 Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego (Tarnów)
96 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (Kraków)
97 Fundacja na rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks"
98 Fundacja Polskie Centrum Przedsiębiorczości w Puławach
99 Fundacja Wspierania Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości Brilliant Minds (Warszawa)
100 Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach (Olsztyn)
101 Fundusz Górnośląski S.A. (Katowice)
102 FX System Sp. z o.o. (Częstochowa)
103 G.EN. GAZENERGIA Sp. z o. o. (Tarnowo Podgórne)
104 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Gdańsk)
105 Geovita Sp. z o. o. (Warszawa)
106 Glass Horse Polska (Czarków)
107 Global RC Sp. z o. o. (Katowice)
108 Główny Instytut Górnictwa (Katowice)
109 Gmina Krosno
110 Gmina Miejska Żory
111 Gmina Prusice
112 Gmina Sosnowiec
113 Gmina Stalowa Wola
114 Gmina Zawiercie
115 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko-Raszyn Sp. z o. o. (Raszyn)
116 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A (Katowice)
117 GPEC Serwis Sp. z o. o. (Gdańsk)
118 GreenLanding Andrzej Rapacz (Wrocław)
119 Greentech Energy Systems Polska Sp. z o. o. (Gdańsk)
120 Grupa Kapitałowa JR INVEST S.A. (Kraków)
121 HALDEX S.A. (Katowice)
122 hh4y Sp. z o. o. (Częstochowa)
123 Horus-Energia Sp. z o.o. (Sulejówek)
124 HS Wrocław Sp. z o. o. (Wrocław)
125 Huta Łabędy S.A.
126 Huty Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna
127 Inter Energia S.A. (Warszawa)
128 Introl S.A. (Katowice)
129 JFE Engineering Europe GmbH (Frankfurt)
130 Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka (Cieszyn)
131 Kancelaria Doradców Gospodarczych Ekspert-Kujawy (Inowrocław)
132 Kancelaria Finansowa VERITAS Katarzyna Walas (Gdynia)
133 Katowicki Holding Węglowy SA (Katowice)
134 Kelvin Sp. z o. o. (Bielsko Biała)
135 KGHM CUPRUM Sp. z o. o. Centrum Badawczo-Rozwojowe (Wrocław)
136 KGHM Polska Miedź S.A. (Lubin)
137 KGHM Polska Miedź S.A. Centrala (Lubin)
138 Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Bydgoszcz)
139 Konimpex Sp. z o. o. (Konin)
140 KUKE S.A. (Warszawa)
141 Loranc & Partners (Warszawa)
142 Lotos Gaz SA (Mława)
143 Louis Dreyfus Commodities Polska (Warszawa)
144 Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie
145 Łęczyńska Energetyka Spółka z o. o. w Bogdance
146 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o. o. (Łódź)
147 M.W. Trade S.A. (Wrocław)
148 Maciej Nowak Finansowanie Przedsiębiorstw (Chorzów)
149 Maculewicz Consulting Sp. z o. o. (Pruszków)
150 Makani Sp. z o. o. (Żłobnica)
151 Management Partnerships Sp. z o. o. (Warszawa)
152 MASTER Consulting Sp. z o. o. (Mosty k/Gdyni)
153 Master-Odpady i Energia Sp. z o. o. (Tychy)
154 mBank (Warszawa)
155 MCI Management SA (Wrocław)
156 MEDAL Consulting Sp. z o. o. Sp. k. (Poznań)
157 Metalurgia S.A. (Radomsko)
158 Miasto i Gmina Lipsko
159 Miasto Radomsko
160 Miasto Stołeczne Warszawa
161 Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr (Lubin)
162 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o. o.
163 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Tarnów)
164 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach
165 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o. o. (Warszawa)
166 MILMEX Systemy Komputerowe Sp. z o. o. (Sosnowiec)
167 Ministerstwo Gospodarki (Warszawa)
168 Ministerstwo Środowiska (Warszawa)
169 MPGK Krosno Sp. z o. o. (Krosno)
170 Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp. z o. o. (Brzeszcze)
171 Netia SA (Warszawa)
172 NEXUS Consultans Sp. z o. o. (Gdynia)
173 Nida Media Sp. z o. o. (Pińczów)
174 NITROERG S.A. (Krupski Młyn)
175 NOVIGO Anita Pabis (Dąbrowa Górnicza)
176 Odlewnie Polskie S.A. (Starachowice)
177 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
178 Operator Systemu Magazynowania Sp. z o. o. (Warszawa)
179 Optimum Sp. Z o. o. (Kraków)
180 ORLEN Laboratorium (Płock)
181 Orlen Oil Sp. z o. o. (Kraków)
182 Orzeł S.A. (Lublin)
183 P.P.U. Elektro Sp. z o. o. (Łaziska Górne)
184 Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (Warszawa)
185 PCC Rokita S.A. (Brzeg Dolny)
186 Penton Partners (Warszawa)
187 Perfect Line S.A. (Warszawa)
188 PERN Przyjaźń S.A. (Płock)
189 Petlab Sp. Z o. o. Sp. K. (Skalmierzyce)
190 PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Teren
191 PGE Energia Odnawialna S.A. (Warszawa)
192 PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka Żar (Międzybrodzie Bialskie)
193 PGE GIEK S.A. Oddział Elektrownia Turów (Bogatynia)
194 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
195 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
196 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz.
197 PGE Górnictwo i Energetyka S.A. (Centrala Bełchatów)
198 PGNIG S.A. (Jasło)
199 PGNIG Termika S.A. (Warszawa)
200 PIT-RADWAR S.A. (Warszawa)
201 PKE S.A. Elektrownia Jaworzno III (Jaworzno)
202 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa)
203 PKS Lublin SA
204 PLP CARGO S.A. (Warszawa)
205 PNO Consultans Sp. z o. o. (Warszawa)
206 Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
207 POLFA Warszawa S.A.
208 Polinvest Sp. Z o. o. (Kraków)
209 Politechnika Białostocka
210 Politechnika Częstochowska
211 Politechnika Wrocławska
212 Politechnika Wrocławska WCCT (Wrocław)
213 POL-LEVANT Linie Żeglugowe Spółka z o.o. (Gdynia)
214 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA (Warszawa)
215 Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. (Płock)
216 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (Warszawa)
217 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddział w Zielonej Górze
218 Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Południe S.A. (Katowice)
219 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi
220 Południowy Koncern Energetyczny SA (Katowice)
221 Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o. o. (Rzeszów)
222 Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. (Warszawa)
223 PROFES® Centrum Kształcenia i Doradztwa E. Karpińska-Bryke, A. Olszewski, M. Bryke sp. j. (Warszawa)
224 PROFIT Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Furman Spółka Jawna (Piła)
225 Project Management Team Sp. z o. o. (Wrocław)
226 Prologis Poland sp. Z o. o. (Warszawa)
227 PROZAP Sp. z o. o. (Puławy)
228 Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. (Jastrzębie Zdrój)
229 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. (Lubin)
230 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SŁAWEX Sp. z o. o. (Lublin)
231 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (Ruda Śląska)
232 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim
233 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wiktoria Oleszek
234 Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Sp. z o. o. (Bielsko-Biała)
235 Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o. o. (Konin)
236 Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. (Gliwice)
237 Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Spółka z o.o. (Warszawa)
238 Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. (Ciechocinek)
239 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Nysa Sp. z o. o. w Zgorzelcu
240 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. (Tarnowskie Góry)
241 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Gdyni
242 PZ Cussons Polska S.A.
243 Rafineria Nafty Jedlicze S.A. w Jedliczu
244 Redco S.A. (Warszawa)
245 Regionalny Fundusz Gospodarczy SA (Częstochowa)
246 Revisit Home Sp. z o. o. (Łódź)
247 Revmax Nieruchomości Marcin Niedźwiecki (Ełk)
248 Rezydent S.A. (Warszawa)
249 Rzeczoznawca Majątkowy Izabela Rudzka (Bełchatów)
250 Rzeczoznawca Majątkowy Krystyna Kot (Wałbrzych)
251 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
252 Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok Spółka Akcyjna
253 Selma Investment Sp. z o. o (Warszawa)
254 Soda Polska CIECH sp. z o.o. (Inowrocław)
255 Sokołów S.A. (Sokołów Podlaski)
256 Solsum Sp. z o. o. (Piwniczna Zdrój)
257 SONEL S.A. (Świdnica)
258 Soter Sp. z o. o. (Brzesko)
259 Sound Machines Sp. Z o. o. (Częstochowa)
260 SPJ Consulting Sebastian Jakubowski (Olsztyn)
261 Spółka Energetyczna Jastrzębie S.A. (Jastrzębie Zdrój)
262 Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
263 Starostwo Powiatowe w Wągrowcu
264 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Progres (Komorniki)
265 Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER (Cieszyn)
266 Stowarzyszenie Zielona Stalówka (Stalowa Wola)
267 Sympro Sp. z o. o. (Poznań)
268 SYNTAX Sp. z o. o. (Warszawa)
269 Synthos S.A. (Oświęcim)
270 Szpital Wojewódzki w Łomży
271 Świętokrzyskie Centrum Innowacji i transferu Technologii (Kielce)
272 Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. (Tarnów)
273 Tauron Polska Energia Spółka Akcyjna (Katowice)
274 Tauron Wytwarzanie S.A. (Katowice)
275 TechMaster - Monika Stasica (Żywiec)
276 TELVIS Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sp. z o. o. (Katowice)
277 Tiga-Cynk Sp. Z o. o. (Legnica)
278 Tolento Sp. z o. o. (Kraków)
279 Toren S.A. (Katowice)
280 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (Warszawa)
281 Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. (Warszawa)
282 TRAKT S.A. (Piekoszów, Górki Szczukowskie)
283 Treco Sp. z o. o. (Będzin)
284 TSP Invest Sp. z o. o. (Warszawa)
285 UNIMA 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. (Kraków)
286 Uniparex Sp. z o. o. Spółka Komandytowo Akcyjna (Sosnowiec)
287 Urząd Gminy Lipno
288 Urząd Gminy w Piątnicy
289 Urząd Marszałkowski w Łodzi
290 Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
291 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie
292 Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
293 Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w Opolu
294 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
295 Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku
296 Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach
297 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach
298 Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
299 Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
300 Urząd Miasta Ełku
301 Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
302 Urząd Miasta Jaworzna
303 Urząd Miasta Katowice
304 Urząd Miasta Legionowo
305 Urząd Miasta Łodzi
306 Urząd Miasta Mysłowice
307 Urząd Miasta Olsztyna
308 Urząd Miasta Otwocka
309 Urząd Miasta Rybnika
310 Urząd Miasta Rzeszowa
311 Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
312 Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
313 Urząd Miasta w Poznaniu
314 Urząd Miasta w Sierpcu
315 Urząd Miejski Jaworzno
316 Urząd Miejski w Białymstoku
317 Urząd Miejski w Bytomiu
318 Urząd Miejski w Oleśnie
319 Urząd Miejski w Opocznie
320 Urząd Miejski w Piastowie
321 Urząd Miejski w Tychach
322 Urząd Miejski w Zawierciu
323 Urząd Regulacji Energetyki - Południowy Oddział Terenowy w Katowicach
324 Usługi i Doradztwo Jan Materzok (Radlin)
325 Usługi Menedżerskie i Ekonomiczne Marian Nocoń (Katowice)
326 Vertigo Consulting Sp. z o. o. (Częstochowa)
327 VIMEX Sp. z o. o. (Gliwice)
328 Vitamina s.c. Mariola, Mirosław, Konrad Kyrcz
329 Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji
330 Weless Sp. z o. o. (Łódź)
331 Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
332 Wiktor Sp. z o. o. (Kraków)
333 WIREKON Sp. z o. o. (Czechowice-Dziedzice)
334 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
335 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
336 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu
337 Wola Wind Sp. z o. o. (Mykanów Wola Hankowska)
338 WSB Energie Odnawilne Polska Sp. z o. o.
339 Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji (Lublin)
340 Young & Case Polska Sp. z o. o. (Raszyn)
341 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
342 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
343 Zakład Utylizacji Termicznej Odpadów i Osadów Ściekowych S.A. (Sosnowiec)
344 Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA (Kędzierzyn Koźle)
345 Zakłady Azotowe w Tarnowie Mościcach S.A. (Tarnów)
346 Zakłady Chemiczne Organika Sarzyna SA (Nowa Sarzyna)
347 Zakłady Chemiczne ZACHEM SA (Bydgoszcz)
348 Zakłady Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna (Katowice)
349 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. (Bukowno)
350 Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A. (Racibórz)
351 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
352 Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
353 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. (Gdańsk)
354 ZEM Łabędy
355 Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.
356 ZŁOMREX S.A. (Poraj)