Ebinger Consulting

 
 
Albert Einstein

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein

Wybrane referencje:

Fundacja Puławskie Centrum Przedsiębiorczości
Urząd Marszałkowski w Katowicach
Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
CIECH S.A.
PGE Energia Odnawialna S.A.
Energopomiar Sp. z o. o.
WFOSiGW we Wrocławiu
e-Gmina - Inferastruktura i Srodowisko Sp. z o. o.
PGE Energia Odnawialna S.A. - szkolenie
Elektrownie Wodne Sp. z o. o.
Nadwiślańśka Spółka Energetyczna Sp. z o. o.
ZGH Bolesław S.A.
Bienergia S.A.
PGE Elektrownia Bełchatów szkolenie 1
PGE Elektrownia Bełchatów szkolenie 2
Orlen Oil

ZCh Organika Sarzyna SA
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
PGE SA Oddział Elektrownia Turów

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Elektro Sp. z o. o.

PSE Południe SA
SOTER Sp. z o. o.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
EHN S.A.
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego_2
Doradcy24
Gmina Krosno
CIECH S.A.
Greentech Energy System Polska Sp.z o. o.
ENEA Wytwarzanie S.A.
Centrum Kreowania Liderów S.A.
Energia Euro Park Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. (Tarnowskie Góry)
ENEA Wytwarzanie Sp. z o. o.
Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o. o.
MOSIR w Zabrzu Sp. z o. o.
SLDG Progres
Energy Rzeczyce Sp. z o. o.
TOREN S.A.

Instytut OZE Sp. z o. o.
Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
HUTMAR S.A.

TIGA-CYNK Sp. z o. o.
Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o. o.
Piła Młyn
Kancelaria finansowa VERITAS
Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A.
OZE Prężynka
Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej

Podziękowanie Prof. Jerzy Buzek

 

Klienci, referencje

Referencje

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i doskonałą dotychczasową współpracę.

 




Lista klientów:


1    4 Business Sp. z o. o. (Pyrzowice)
2    ABM Consulting (Lublin)
3    Agencja Doradztwa Energetycznego Dawid Lipko (Gliwice)
4    Agencja Rynku Energii S.A. (Warszawa)
5    AMS Zarządzanie Rachunkowością (Poznań)
6    ANWIL SA (Włocławek)
7    Arcelor Mittal (Dąbrowa Górnicza)
8    Arimpex PEX Sp. z o. o. Spółka Komandytowo-Akcyjna (Kielce)
9    Astral Sp. z o. o. (Rzeszów)
10    Automatyka-Pomiary Sterowanie S.A. (Białystok)
11    B.H. Euroconsult Zdzisław Lara (Poznań)
12    Beskidzki Dom Maklerski S.A. (Bielsko Biała)
13    BIO-ENERGIA ESP Sp. z o.o. (Warszawa)
14    Biopolinex Sp. z o. o. (Lublin)
15    Biopower S.A. (Warszawa)
16    Biuro Projektów Zakładów Azotowych BIPROZAT Sp. z o. o. (Tarnów)
17    Biuro Usług Konsultingowych Goodwill Jerzy Sitek (Rzeszów)
18    Bogdan Miedziński Consulting Group (Warszawa)
19    Boryszew SA (Sochaczew)
20    Brewa s.c. Karol Marczak, Maciej Borowiak (Kalisz)
21    Bricoman Polska Sp. z o. o. (Warszawa)
22    BSPiR Energoprojekt - Katowice S.A.
23    Business Space Sp. z o. o. (Warszawa)
24    CAN-PACK Food and Industrial Packaging Sp. z o. o. (Dębica)
25    Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. (Katowice)
26    Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego SA (Warszawa)
27    Centrum Doradztwa Biznesowego - Mirosława Drabińska (Inowrocław)
28    Centrum Innowacji Eurodoradca Sp. z o. o. Sp. k. (Tczew)
29    Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (Łódź)
30    Centrum Projektów Regionalnych Inwestor SA (Katowice)
31    Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (Warszawa)
32    Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
33    CIECH SA (Warszawa)
34    CIECH Soda Polska S.A. (Inowrocław)
35    Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o. o.
36    Coca Cola Poland Services (Warszawa)
37    Comper Fornalczyk i Wspólnicy Sp. J. (Łódź)
38    Conerga Sp. z o.o. Sp. j. (Warszawa)
39    Consult Wiesława Bogunia (Łobez)
40    Consus Carbon Engineering Sp. z o. o. (Kraków)
41    CORE
42    CTL Południe Sp. z o. o. (Kraków)
43    Dagmara Wdowczyk Consulting (Warszawa)
44    Danish Farming Consultants Sp. z o.o. (Rzeczyce)
45    Datapartner Oy (Porvoo, Finlandia) - partner biznesowy
46    DNB Bank Polska S.A. (Warszawa)
47    DocuSoft sp. z o.o. (Bielsko Biała)
48    Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (Szczawno Zdrój)
49    Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.
50    Doradcy 24.pl S.A. (Wrocław)
51    Dynamik Filtr Nocoń i Wspólnicy s.j. (Częstochowa)
52    DZ Bank Polska
53    EDPOL Food & Innowation Sp. z o. o. (Łomża)
54    EHN S.A. (Studzienice)
55    Eko Program Systemy Solarne s.c. (Kęty)
56    Ekokonsulting (Cieszyn)
57    Ekolog Sp. z o. o. (Piła)
58    Ekologia Przedsiębiorczość Innowacje Sp. z o. o. (Olsztyn k. Częstochowy)
59    Ekoplus Sp. z o. o. w likwidacji (Kraków)
60    Eko-Solar Sp. z o. o. (Namysłów)
61    EKOZON Sp. z o. o. (Warszawa)
62    Elektro Sp. z o. o. (Łabędy)
63    Elektrociepłownia Lublin-Wrotków Sp. z o.o. (Lublin)
64    Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o. o. (Nowa Sarzyna)
65    Elektrociepłownia Zabrze S.A.
66    Elektrownia Kozienice S. A.
67    Elektrownia Stalowa Wola S.A.
68    Elektrownie Wodne Sp. z o. o. (Koronowo)
69    EMPIRIO (Warszawa)
70    ENDICO Sp. z o. o. (Jelenia Góra)
71    ENEA operator Sp. z o. o. (Poznań)
72    ENEA SA (Poznań)
73    ENEA Wytwarzanie S.A. (Świerże Górne)
74    ENEOS Sp. z o. o. (Szczecin)
75    ENERGA Innowacje Sp. z o. o. (Gdańsk)
76    Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwa Usług Energetycznych ENERGOBUD Leszno Sp. z o. o. (Lipno)
77    Energetyka Sp. z o. o. (Lubin)
78    Energoekspert Sp. z o. o. (Katowice)
79    Energopomiar Sp. z o. o. (Gliwice)
80    Energoprojekt Warszawa S.A. (Warszawa)
81    ENION GRUPA TAURON Spółka Akcyjna Zakład Energetyczny Kraków
82    EPA Sp. z o. o. (Szczecin)
83    EPC S.A. (Warszawa)
84    e-point SA (Warszawa)
85    EU Financial Solution Ltd (Londyn)
86    Euro Enterprise (Bydgoszcz)
87    EUROEKO Consulting (Olsztyn)
88    Explanator (Poznań)
89    F.H.U. Rarus Aleksander Byrski (Bielsko Biała)
90    Fabryka Kotłów RAFAKO SA (Racibórz)
91    Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
92    Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.
93    Farma Wiatrowa Centrum N Sp. z o. o. (Warszawa)
94    Firma Usługowa Tomasz Uszacki (Nowa Ruda)
95    Fortum Power and Heat Polska Sp. z o. o. (Wrocław)
96    FPH Paula Sp. z o. o. Sp. k. (Kalisz)
97    Fundacja "Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach" (Olsztyn)
98    Fundacja Centrum Innowacji FIRE (Warszawa)
99    Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego (Tarnów)
100    Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (Kraków)
101    Fundacja na rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks"
102    Fundacja Polskie Centrum Przedsiębiorczości w Puławach
103    Fundacja Wspierania Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości Brilliant Minds (Warszawa)
104    Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach (Olsztyn)
105    Fundusz Górnośląski S.A. (Katowice)
106    FX System Sp. z o.o. (Częstochowa)
107    G.EN. GAZENERGIA Sp. z o. o. (Tarnowo Podgórne)
108    Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Gdańsk)
109    Geovita Sp. z o. o. (Warszawa)
110    Glass Horse Polska (Czarków)
111    Global RC Sp. z o. o. (Katowice)
112    Główny Instytut Górnictwa (Katowice)
113    Gmina Krosno
114    Gmina Miejska Żory
115    Gmina Prusice
116    Gmina Sosnowiec
117    Gmina Stalowa Wola
118    Gmina Zawiercie
119    Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko-Raszyn Sp. z o. o. (Raszyn)
120    Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A (Katowice)
121    GPEC Serwis Sp. z o. o. (Gdańsk)
122    GreenLanding Andrzej Rapacz (Wrocław)
123    Greentech Energy Systems Polska Sp. z o. o. (Gdańsk)
124    Grupa Kapitałowa JR INVEST S.A. (Kraków)
125    HALDEX S.A. (Katowice)
126    hh4y Sp. z o. o. (Częstochowa)
127    Horus-Energia Sp. z o.o. (Sulejówek)
128    HS Wrocław Sp. z o. o. (Wrocław)
129    Huta Łabędy S.A.
130    Hutmar SA (Częstochowa)
131    Huty Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna        
132    Instytut OZE Sp. z o. o. (Kielce) - partner biznesowy
133    Inter Energia S.A. (Warszawa)
134    Introl S.A. (Katowice)
135    JFE Engineering Europe GmbH (Frankfurt)
136    Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka (Cieszyn)
137    Kancelaria Doradców Gospodarczych Ekspert-Kujawy (Inowrocław)
138    Kancelaria Finansowa VERITAS Katarzyna Walas (Gdynia)
139    Katowicki Holding Węglowy SA (Katowice)
140    Kelvin Sp. z o. o. (Bielsko Biała)
141    KGHM CUPRUM Sp. z o. o. Centrum Badawczo-Rozwojowe (Wrocław)
142    KGHM Polska Miedź S.A. Centrala (Lubin
143    Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Bydgoszcz)
144    Konimpex Sp. z o. o. (Konin)
145    KUKE S.A. (Warszawa)
146    Loranc & Partners (Warszawa)
147    Lotos Gaz SA (Mława)
148    Louis Dreyfus Commodities Polska (Warszawa)
149    Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie
150    Łęczyńska Energetyka Spółka z o. o. w Bogdance
151    Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o. o. (Łódź)
152    M.W. Trade S.A. (Wrocław)
153    Maciej Nowak Finansowanie Przedsiębiorstw (Chorzów)
154    Maculewicz Consulting Sp. z o. o. (Pruszków)
155    Makani Sp. z o. o. (Żłobnica)
156    Management Partnerships Sp. z o. o. (Warszawa)
157    MASTER Consulting Sp. z o. o. (Mosty k/Gdyni)
158    Master-Odpady i Energia Sp. z o. o. (Tychy)
159    Mazur Investments sp. z o.o. sp.k. (Krzyżowice)
160    mBank (Warszawa)
161    MCI Management SA (Wrocław)
162    MEDAL Consulting Sp. z o. o. Sp. k. (Poznań)
163    Metalurgia S.A. (Radomsko)
164    Miasto i Gmina Lipsko
165    Miasto Radomsko
166    Miasto Stołeczne Warszawa
167    Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr (Lubin)
168    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o. o.     
169    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Tarnów)
170    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach
171    Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o. o. (Warszawa)
172    MILMEX Systemy Komputerowe Sp. z o. o. (Sosnowiec)
173    Ministerstwo Gospodarki (Warszawa)
174    Ministerstwo Środowiska (Warszawa)
175    MPGK Krosno Sp. z o. o. (Krosno)
176    Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp. z o. o. (Brzeszcze)
177    Netia SA (Warszawa)
178    NEXUS Consultans Sp. z o. o. (Gdynia)
179    Nida Media Sp. z o. o. (Pińczów)
180    NITROERG S.A. (Krupski Młyn)
181    NOVIGO Anita Pabis (Dąbrowa Górnicza)
182    Odlewnie Polskie S.A. (Starachowice)
183    Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
184    Operator Systemu Magazynowania Sp. z o. o. (Warszawa)
185    Optimum Sp. Z o. o. (Kraków)
186    ORLEN Laboratorium (Płock)
187    Orlen Oil Sp. z o. o. (Kraków)
188    Orzeł S.A. (Lublin)
189    OZE Prężynka Sp. z o. o. (Szczecin)
190    P.P.U. Elektro Sp. z o. o. (Łaziska Górne)
191    Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (Warszawa)
192    PCC Rokita S.A. (Brzeg Dolny)
193    Penton Partners (Warszawa)
194    Perfect Line S.A. (Warszawa)
195    PERN Przyjaźń S.A. (Płock)
196    Petlab Sp. Z o. o. Sp. K. (Skalmierzyce)
197    PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Teren
198    PGE Energia Odnawialna S.A. (Warszawa)
199    PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka Żar (Międzybrodzie Bialskie)
200    PGE GIEK S.A. Oddział Elektrownia Turów (Bogatynia)
201    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
202    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
203    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz
204    PGE Górnictwo i Energetyka S.A. (Centrala Bełchatów)
205    PGNIG S.A. (Jasło)
206    PGNIG Termika S.A. (Warszawa)
207    Piła Młyn Bogusław Puchowski (Białe Błota)
208    PIT-RADWAR S.A. (Warszawa)
209    PKE S.A. Elektrownia Jaworzno III (Jaworzno)
210    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa)
211    PKS Lublin SA
212    PLP CARGO S.A. (Warszawa)
213    PNO Consultans Sp. z o. o. (Warszawa)
214    Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
215    POLFA Warszawa S.A.
216    Polinvest Sp. Z o. o. (Kraków)
217    Politechnika Białostocka
218    Politechnika Częstochowska
219    Politechnika Warszawska (Rada doktorantów)
220    Politechnika Wrocławska
221    Politechnika Wrocławska WCCT (Wrocław)
222    POL-LEVANT Linie Żeglugowe Spółka z o.o. (Gdynia)
223    Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA (Warszawa)
224    Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. (Płock)
225    Polskie Biogazownie Energy-Rzeczyce Sp. z o. o. (Bierawki)
226    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (Warszawa)
227    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddział w Zielonej Górze
228    Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Południe S.A. (Katowice)
229    Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi       
230    Południowy Koncern Energetyczny SA (Katowice)
231    Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o. o. (Rzeszów)
232    Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. (Warszawa)
233    PROFES® Centrum Kształcenia i Doradztwa E. Karpińska-Bryke, A. Olszewski, M. Bryke sp. j. (Warszawa)
234    Profin Consulting Iwetta Budzik-Nowodzińska (Częstochowa)
235    PROFIT Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Furman Spółka Jawna (Piła)
236    Project Management Team Sp. z o. o. (Wrocław)
237    Prologis Poland sp. Z o. o.  (Warszawa)
238    PROZAP Sp. z o. o. (Puławy)
239    Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. (Jastrzębie Zdrój)
240    Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. (Lubin)
241    Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SŁAWEX Sp. z o. o. (Lublin)
242    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (Ruda Śląska)
243    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim
244    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wiktoria Oleszek
245    Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Sp. z o. o. (Bielsko-Biała)
246    Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o. o. (Konin)
247    Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. (Gliwice)
248    Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Spółka z o.o. (Warszawa)
249    Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. (Ciechocinek)
250    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Nysa Sp. z o. o. w Zgorzelcu
251    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. (Tarnowskie Góry)
252    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Gdyni
253    PZ Cussons Polska S.A.
254    Rafineria Nafty Jedlicze S.A. w Jedliczu
255    Redco S.A. (Warszawa)
256    Regionalny Fundusz Gospodarczy SA (Częstochowa)
257    Revisit Home Sp. z o. o. (Łódź)
258    Revist Home Sp. zo. O. Sp. Kom. (Łódź)
259    Revmax Nieruchomości Marcin Niedźwiecki (Ełk)
260    Rezydent S.A. (Warszawa)
261    Rzeczoznawca Majątkowy Izabela Rudzka (Bełchatów)
262    Rzeczoznawca Majątkowy Krystyna Kot (Wałbrzych)
263    Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
264    Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok Spółka Akcyjna
265    Selma Investment Sp. z o. o (Warszawa)
266    Soda Polska CIECH sp. z o.o. (Inowrocław)
267    Sokołów S.A. (Sokołów Podlaski)
268    Solsum Sp. z o. o. (Piwniczna Zdrój)
269    SONEL S.A. (Świdnica)
270    Soter Sp. z o. o. (Brzesko)
271    Sound Machines Sp. Z o. o. (Częstochowa)
272    SPJ Consulting Sebastian Jakubowski (Olsztyn)
273    Spółka Energetyczna Jastrzębie S.A. (Jastrzębie Zdrój)
274    Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
275    Starostwo Powiatowe w Wągrowcu
276    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Progres (Komorniki)
277    Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER (Cieszyn)
278    Stowarzyszenie Zielona Stalówka (Stalowa Wola)
279    Sympro Sp. z o. o. (Poznań)
280    SYNTAX Sp. z o. o. (Warszawa)
281    Synthos S.A. (Oświęcim)
282    Szpital Wojewódzki w Łomży
283    Świętokrzyskie Centrum Innowacji i transferu Technologii (Kielce)
284    Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. (Tarnów)
285    Tauron Polska Energia Spółka Akcyjna (Katowice)
286    Tauron Wytwarzanie S.A. (Katowice)
287    TechMaster - Monika Stasica (Żywiec)
288    TELVIS Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sp. z o. o. (Katowice)
289    Tiga-Cynk Sp. Z o. o. (Legnica)
290    Tolento Sp. z o. o. (Kraków)
291    Toren S.A. (Katowice)
292    Toren SA (Katowice) - partner biznesowy
293    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (Warszawa)
294    Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. (Warszawa)
295    TRAKT S.A. (Piekoszów, Górki Szczukowskie)
296    Treco Sp. z o. o. (Będzin)
297    TSP Invest Sp. z o. o. (Warszawa)
298    UNIMA 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. (Kraków)
299    Uniparex Sp. z o. o. Spółka Komandytowo Akcyjna (Sosnowiec)
300    Urząd Gminy Lipno
301    Urząd Gminy w Piątnicy
302    Urząd Marszałkowski w Łodzi
303    Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
304    Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie
305    Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
306    Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w Opolu
307    Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
308    Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku
309    Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach
310    Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach
311    Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
312    Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
313    Urząd Miasta Ełku
314    Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
315    Urząd Miasta Jaworzna
316    Urząd Miasta Katowice
317    Urząd Miasta Legionowo
318    Urząd Miasta Łodzi
319    Urząd Miasta Mysłowice
320    Urząd Miasta Olsztyna
321    Urząd Miasta Otwocka
322    Urząd Miasta Rybnika
323    Urząd Miasta Rzeszowa
324    Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
325    Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
326    Urząd Miasta w Poznaniu
327    Urząd Miasta w Sierpcu
328    Urząd Miejski Jaworzno
329    Urząd Miejski w Białymstoku
330    Urząd Miejski w Bytomiu
331    Urząd Miejski w Oleśnie
332    Urząd Miejski w Opocznie
333    Urząd Miejski w Piastowie
334    Urząd Miejski w Tychach
335    Urząd Miejski w Zawierciu
336    Urząd Regulacji Energetyki - Południowy Oddział Terenowy w Katowicach
337    Usługi i Doradztwo Jan Materzok (Radlin)
338    Usługi Menedżerskie i Ekonomiczne Marian Nocoń (Katowice)
339    Vertigo Consulting Sp. z o. o. (Częstochowa)
340    VIMEX Sp. z o. o. (Gliwice)
341    Vitamina s.c. Mariola, Mirosław, Konrad Kyrcz
342    Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji
343    Weless Sp. z o. o. (Łódź)
344    Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
345    Wiktor Sp. z o. o. (Kraków)
346    WIREKON Sp. z o. o. (Czechowice-Dziedzice)
347    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
348    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
349    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu    
350    Wola Wind Sp. z o. o. (Mykanów Wola Hankowska)
351    WSB Energie Odnawialne Polska Sp. z o. o.
352    Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji (Lublin)
353    Young & Case Polska Sp. z o. o. (Raszyn)
354    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
355    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie        
356    Zakład Utylizacji Termicznej Odpadów i Osadów Ściekowych S.A. (Sosnowiec)
357    Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA (Kędzierzyn Koźle)
358    Zakłady Azotowe w Tarnowie Mościcach S.A. (Tarnów)
359    Zakłady Chemiczne Organika Sarzyna SA (Nowa Sarzyna)
360    Zakłady Chemiczne ZACHEM SA (Bydgoszcz)
361    Zakłady Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna (Katowice)
362    Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. (Bukowno)
363    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A. (Racibórz)
364    Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
365    Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
366    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. (Gdańsk)
367    ZEM Łabędy
368    Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.
369    ZŁOMREX S.A. (Poraj)